KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13374453
nr 1337 4453
Helen Rex
(f. 1954)
Etsning, Helen Rex (f. 1954), "Den vita fågeln". Signerad, numrerad 8/50, daterad 1981. Motivet: 34x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:42:01
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr